Prečo LIMIMALTA?

Prečo ísť na jazykový pobyt s LIMIMALTOU?

Prečo ísť na jazykový pobyt s LIMIMALTOU?

Rozmýšľate nad jazykovým pobytom na Malte ? Ste na správnom mieste!

LIMIMALTA je jazyková agentúra, ktorá ako jediná svojim klientom ponúka jazykové pobyty výlučne na Malte. Pretože Malta je naša jediná destinácia, dokážeme sa lepšie zamerať na kvalitu poskytovaných služieb a zabezpečiť pre Vás len to najlepšie.

“Ušijeme“ pre Vás jazykový pobyt na mieru

Naším cieľom je pomôcť Vám pri výbere správneho jazykového pobytu, naučiť sa angličtinu a zažiť krásu a pôvab prekrásnej Malty. Pomôžeme Vám pri výbere vhodného typu jazykovej školy, kurzu angličtiny, ubytovania a zariadime všetko potrebné v súvislosti s Vašim jazykovým pobytom.

Zverte sa do rúk profesionálov. S jazykovvými pobytmi na Malte máme niekoľkoročné skúsenosti a 10-ky spokojných klientov, preto neváhajte a aj Vy zažite štúdium a zábavu na prekrásnom európskom ostrove s názvom MALTA.

‘Nauč sa a ovládaj jazyk dobre a budeš mať prvú zložku k šťastnému a úspešnému životu’
Edward Roscoe Murrow (1908-1965), americký hlasateľ, viceprezident pre CBS, spravodajca pri bombardovaní Londýna.

Moje meno je Michal Dlužanin a som zakladateľ jazykovej agentúry LIMIMALTA.

Keďže čítate tieto riadky, tak zrejme ste v rovnakej situácii v akej som bol ja pred pár rokmi, keď som sa rozhodol ísť študovať angličtinu. Keď som si predstavil, že mám ísť niekam do cudziny, úplne sám, bez niekoho, kto by mi pomohol či poradil – a to ma čakala ešte jedna veľká prekážka, ktorou bola jazyková bariéra.  Bolo to pre mňa a vtedy hlavne aj pre mojich rodičov stresujúce a frustrujúce.

Z toho dôvodu som sa rozhodol nájsť si agentúru, ktorá by mi pomohla pri výbere štúdia na Malte, pri výbere správneho jazykového pobytu. Napriek tomu, že som si našiel agentúru, ktorá mi sľúbila pomoc s výberom kurzu, ubytovania a mala mi poskytnúť potrebné informácie,  po prílete na Maltu ma čakalo množstvo nepríjemných zážitkov (nesprávne nastavený kurz, nevhodné ubytovanie a žiadny záujem o klienta).

Pretože som na Malte žil, študoval a pracoval vyše roka a Malta je maličký ostrov, beriem ju ako svoj druhý domov a viem o nej takmer všetko. Preto po návrate domov som sa rozhodol založiť agentúru, ktorá by každému pomohla zažiť :

  • úžasne strávený čas a vidieť jeden z prekrásnych Európskych rajov
  • poznať množstvo úžasných ľudí z celého sveta
  • naučiť sa svetový jazyk Angličtinu
  • … (viac o tom čo vám štúdium v zahraničí prináša v sekcii Prečo Malta)

ALE HLAVNE POSKYTOVAŤ SVOJIM KLIENTOM TO, ČO AJ MNE OSOBNE CHÝBALO A TO KVALITNÝ KLIENTSKÝ SERVIS A PROFESIONÁLNE SLUŽBY, KTORÉ VÁM POMôŽU PRI VÝBERE SPRÁVNEHO KURZU, TYPU UBYTOVANIA, INFORMOVAŤ VÁS O TOM, ČO VÁS BUDE ČAKAŤ PO PRÍLETE NA MALTU, ČO SA OPLATÍ NA MALTE VIDIEŤ

a mnoho ďalšieho čo vám pomôže isť na jazykový kurz s pocitom, ako by ste išli niekam, kde ste už niekedy boli.

 

Verím, že aj vy chcete mať za sebou spoľahlivého partnera, ktorého cieľom a prioritou je ten najlepší servis pre Vás.

S pozdravom
 Michal Dlužanin