LIMIMALTA

Študujte angličtinu s nami

Študujte angličtinu s nami

LIMIMALTA je jazyková agentúra, ktorej cieľom je pomáhať študentom pri získavaní najlepšej kvality štúdia angličtiny, rovnako ako pomôcť (študentom) vychutnať si jazykový pobyt na Malte.

Preto, že Malta je jediná destinácia, ktorú našim klientom ponúkame, dokážeme sa lepšie zamerať na kvalitu poskytovaných služieb.

Prostredníctvom nášho ústretového personálu, Vám budeme pomáhať:

  • pri výbere najvhodnejšej jazykovej školy, kurzu a ubytovania vzhľadom k Vašej osobnosti a potrebám, čo prispeje k spríjemneniu celého štúdia.
  • poskytneme Vám kvalitné doprovodné služby v rámci Vašich potrieb a to nie len v krajine odkiaľ pochádzate, ale tiež vo Vašej cieľovej destinácii, ktorou je Malta, napríklad pomoc pri získavaní víz , výbere cestovného poistenia, a podobne.
  • poskytneme Vám informácie o bankách, bankomatoch, lekárňach, kinách, rôznych podujatiach, obchodoch – jednoducho to najlepšie, najkvalitnejšie o miestach, ktoré sa oplatí vidieť, pričom to všetko prispôsobíme dĺžke Vášho pobytu a mnoho ďalšieho.

Nebudete len nejaký obyčajný turista s mapou v ruke, ale už pred odletom budete mať jasný cieľ čo budete vidieť, kde sa čo nachádza a ako sa tam dostať.

  • popri Vašom štúdiu na Malte bude náš personál s Vami neustále v kontakte a budeme sa snažiť riešiť všetky veci súvisiace s Vašim jazykovým pobytom a štúdiom angličtiny, budete môcť zhodnotiť Váš vlastný pokrok, pripadne riešiť vzniknuté problémy, čo Vám pomôže sústrediť na učenie a dosiahnuť Váš hlavný cieľ – rozprávať anglicky.
  • rodičov, ktorí si to vyžiadajú budeme informovať o dochádzke do školy ich drahých deti, o ich postupe, zážitkoch a dojmoch.
  • poskytujeme tiež ďalšie služby, ktoré Vám umožnia stráviť úžasný čas v Európskom Raji.

Maltský ostrov ponúka najširšiu škálu zábavy a zážitkov, ktoré podporujú študentov v učení a relaxe zároveň. Ako?
Keď sa budete podieľať na mimoškolských aktivitách, musíte komunikovať s ostatnými študentmi, čím sa učíte jazyk. Môžete tak využívať angličtinu vo Vašom každodennom živote, zatiaľ čo ste na Malte.
Malta má bohatú kultúru a miesta, ktoré môžete skúmať a objavovať tieto chvíle umožnia každému z Vás získať úžasné zážitky a my LIMIMALTA to zaistíme.

Tak poďte! Doprajte si zážitok z učenia a zábavy s LIMIMALTOU.